درباره ما

این شرکت از سال 1383 در زمینه ترانزیت سوخت و کالاهی ترانزیتی صادراتی و وارداتی از کشورهای ترکمنستان و روسیه به عراق ، افغانستان وکشورهای حوزه خلیج فارس فعال بوده ، ودارای دفاترنمایندگی در خارج از کشور، ترکیه (آدانا) ، بغداد، کردستان عراق (سلیمانیه،اربیل) ، افغانستان ( هرات ) ترکمنستان ( عشق آباد و همچنین عضویت در بورس کالای ترکمنستان و دفتر نمایندگی و کارمندان بومی و ایرانی) بوده و نیزدارای دفاترنمایندگی و کارمند در بنادر کشور و کلیه مرزهای ورودی و خروجی ایران منجمله بازرگان، باشماق، خسروی (قصر شیرین)، پرویزخان، پیرانشهر، سرو، نوردوز،آستارا، انزلی، سرخس، لطف آباد، میلک، چابهار، بندرعباس،بندر امام و مهران می باشد .

انعقاد قرارداد با شرکت قیوان تحت پوشش هلدینگ توکان سلیمانه (عراق) و حمل مازوت کردستان عراق (سلیمانیه) به میزان 9800 تن در سال 1386 از طریق مرز باشماق به مقصد بندر امام.

انعقاد قرارداد با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی جهت حمل محموله های صادراتی گازوئیل و نفت سفید به مقاصد کوت، دیوانیه، نجف و کربلا

این شرکت ، طی سال های گذشته فرآورده های گازوئیل H.P.G.O ، گازوئیل L62-0.2 ، 0.5L62- ، بنزین A-80 و بنزین A-92 Light Gasoil و را ازکشور ترکمنستان به مقصد افغانستان و عراق منتقل ،ودر بازارهای مقصد به فروش رسانیده است.

علاوه بر آن عملیات حمل و فورواردری گازوئیل کردستان عراق را ، از طریق مرزهای ایران ، به صورت ترانزیت به بازارهای افغانستان را به انجام رسانده .

شرکت حمل و نقل بین المللی آذران انرژی آریا در زمینه حمل فرآورده های نفتی و پتروشیمیایی فعالیت خود را بصورت گسترده در ایران ، کشورهای مستقل مشترک المنافع ، ترکیه ، افغانستان و عراق آغاز نموده و با ارائه سرویسهای مرتب ریلی ، و جاده ای در طول سال ها فعالیت خود به صورت کریری (با در اختیار داشتن ناوگان ایرانی ، افغانی و عراقی)یا فورواردی توانسته است رضایت مشتریان قدیم و جدید را بر آورده سازد .

طی قرارداد با راه آهن جمهوری اسلامی و با استفاده از واگن های لبه بلند عملیات حمل 400 هزار تن گوگرد صادراتی پالایشگاه خانگیران (سرخس) به بندرعباس و بارگیری واگن ها در پالایشگاه، تخلیه واگن ها، دپو در بندرعباس، حمل تا اسکله و بارگیری کشتی از تجربه های موفق این شرکت می باشد.

درپی انعقاد قرارداد با راه آهن کشور قزاقستان و راه آهن جمهوری اسلامی و با استفاده از واگن های مخزندار در سال 1385 ، 30 هزار تن نفت خام از ایستگاه شاگیر قزاقستان به مقصد پالایشگاه تهران به انجام رسید، همچنین تجربه پروژه های حمل و نقل ریلی، بارگیری و تخلیه واگن، حمل شهری ، ایجاد دپو جهت انباشت کالا را در این زمینه داریم.

این شرکت در زمنیه فوراوردری – کریری حمل انواع کالاهای نفتی بصورت وارداتی، صادراتی، ترانزیت اعم از دریایی-زمینی- هوایی- ریلی از کلیه نقاط دنیا به ایران و آسیای میانه و بالعکس همچنین خدمات ترخیص و ترانزیت و امورگمرکی در کلیه گمرکات کشور.

انعقاد قرارداد حمل خاک معدنی وارداتی از آدانا ترکیه به مقاصد زنجان و بندرعباس ایران و حمل محموله شمش های صادراتی از کارخانجات تولیدی به مقاصد مختلف.

تجربه موفق ما در حمل کالا با واگن و کامیون و حمل دریایی محمولات کانتینری و حمل ترکیبی با تلاش بدون وقفه مدیران و متخصصین در حمل محمولات پروژه ای و ایجاد رقابتی سالم در بخش حمل ونقل کشور با ایجاد دفاتر نمایندگی در سراسر گمرکات و بنادر ایران و خارج از ایران و اخذ نمایندگی از راه آهن های کشورهای مستقل مشترک المنافع به عنوان اکسپدیتوری عزم ما را جزم نموده تا همیشه سعی کنیم به معنای واقعی کلمه آذران انرژی آریا باشیم.

طراحي و هماهنگي عمليات اسنادي و لجستيکي توسط کادري متخصص و مجرب در زمينه هاي گوناگون در دفتر مرکزي آذران انرژی آریا - تهران صورت مي پذيرد.

شرکت آذران انرژی آریا تاکنون موفق به جذب و کنترل پروژه هاي بزرگي گشته است که از نقطه نظرات گوناگون ، از حساسيت قابل توجهي برخوردار است. کرايه حمل استثنايي، مدت زمان حمل مناسب و سرويسهاي منظم هفتگي، مدیریت حمل محمولات ترافیکی ریلی و جاده ای، (به طور مثال حمل کلیه ماشین آلات راه سازی و حفر تونل در پروژه اتوبان تهران، شمال را در سال 79 از بندرعباس تا کیلومتر 95 جاده چالوس که به نوبه خود درعرصه حمل محمولات ترافیکی پروژه سنگین و پیچیده ای بود که به خوبی به انجام رسید) از دستاوردهاي کادر متخصص آذران انرژی آریا مي باشد که مشتريان محترم(بازرگانان) را ترقيب به ادامه همکاري نموده است .